Programy partnerskie

Programy partnerskie, w których uczestniczę

 

Publikując na wordpress.com dostrzegłem, że mój blog (który teraz ma adres herbarz.alchymista.pl) idealnie wpasował się w niszę i wypełnił zapotrzebowanie na wiedzę o ziołach i dawnych zielnikach. Pomyślałem więc: czemu mam to robić całkiem za darmo? Nie chodzi o to, aby tworzyć jakąś krzykliwą stronę o programach partnerskich lub też zawodowo zajmować się agresywną internetową akwizycją… Chciałbym raczej zwrócić sobie część kosztów i wynagrodzić wysiłek, związany z prowadzeniem bloga.

 

Jeżeli więc spodobał Ci się mój blog i chcesz, abym kontynuował prace nad nim i stale go ulepszał, prosiłbym o zwrócenie uwagi na linki pod niektórymi wpisami, pod którymi można znaleźć sklepy prowadzące sprzedaż określonych produktów. Jeśli po kliknięciu tego linka kupisz jakikolwiek produkt z tego sklepu, zostanie mi naliczona niewielka prowizja, na której nic nie tracisz. Warunkiem jest jednak wejście do sklepu poprzez kliknięcie tego właśnie linka.

 

W przypadku, gdyby jakiś sklep lub firma drastycznie zawiódł Twoje zaufanie, proszę o natychmiastowy kontakt na e-mail alchymista@tlen.pl – wówczas sprawdzę problem i jeżeli Twoja opinia o firme się potwierdzi, usunę linka i rozwiążę współpracę z nieuczciwym oferentem.

 

Poniżej podaję listę firm, z którymi współpracuję w ramach programów partnerskich.

 

Darmowy Hosting

Ta amerykańska firma oferuje bezpłatny hosting w języku polskim. To dzięki wyrozumiałej i pomocnej obsłudze tej firmy udało mi się przenieść bloga z wordpress.com na własną domenę i ich serwer. Jak na razie współpraca układa się znakomicie, toteż z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.

 

krainaherbaty Kraina Herbaty oferuje nie tylko herbatę w róznych odmianach, ale także sporo pożytecznych mieszanek i herbatek ziołowych.

 

krainaziol Sprzedaż najrozmaitszych ziół i ziółek. Nie zawsze masz czas, możliwość i ochotę samemu hodować i zbierać zioła – kup je przez internet!

 

Nie tylko yerbamate, ale również przyprawy i zioła.

 

logo--243pixli Minerały i kamienie półszlachetne są stale obecne w dawnych zielnikach. Niektóre z nich można kupić w sklepie Hanczel.pl.

 

aptekaOTCApteka internetowa OTC. Tutaj znajdziesz sporo ziół z Polski i dalekiego świata.

 

e-brylanty.pl To za co trzeba słono płacić – brylanty… od wieków cieszyły sie wielkim powodzeniem i sa obecne także w Zielniku Siennika, miały one raczej moc mityczną i są do dzisiaj przedmiotem pożądania.

================================================================

Przyjaźń we wzajemnym linkowaniu:

 

Katalog Stron SEOCentrum

 

skocz.com - Najwiekszy Katalog Stron www

 

 

Dodaj komentarz